Vodafone Altyapısız İnternet

Vodafone altyapısız internet, altyapısı olmayan ya da sabit internet aboneliği almak istemeyen kullanıcılar için güzel bir çözüm üretmek adına Vodafone tarafından çıkarılan bir hizmet ve çözüm denilebilir. Altyapısı olmayan evler altyapısız internet ile internetine kavuşmaya devam ediyor. Buna öncülük eden bir diğer operatör Vodafone, Vodafone RedBox ile interneti evinize getiriyor ayrıntılar yazımızın devamında.

Yeni nesil portsuz ve altyapısız 4.5 g hızında internet hizmeti. Kablosuz prize takılarak çalışan bu ürünü evinizin her köşesine konumlandırabilirsiniz. Vodafone’un kendi uzman personeli tarafından kurulumu sağlanan bu ürünü Red ayrıcalığıyla yaşayın.

Vodafone Altyapısız İnternet Fiyatları

Vodafone Redbox’ta peketler var kotalı ama hızı sınırsız olan ayrıca kotasız hızı sınırlı olan. Bu fiyatlara vodafone’un resmi internet sitesinden yada hemen aşağıda yer alan görsel üzerinden bakabilirsiniz. Yazımızın yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda farklılıklar olabilir ya da paketlerde değişiklikler olabilir bunu göz önüne almanızı rica ederiz.

Vodafone’un sunduğu Redbox tarifesindeki fiyatlar hemen aşağıdaki gibidir. 4.5 g hızında süper hızlı internetler. 150,200 gb Kotalı peketlerde hız sınırı yok ne alırsanız onu veriyor ancak limitsiz pakette 15 mbps hız sınırı bulunuyor.

Vodafone Redbox Altyapısız İnternet Hangi Modemi Veriyor

Vodafone redboxla gelen modem Huawei 4 G Router Pro 3. Eğer bu modemi paket dışı satın almak isterseniz fiyatı yaklaşık olarak 880 TL.

vodafone rexbox huawei modem

Vodafone Redbox Başvurusu

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için : 0542 542 00 00 yada vodafone operatörü kullanıyorsanız telefonunuzdan 542’yi tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ek olarak kendinizde vodafone’un resmi insternet sitesi üzerinden vodafone redbox altyapısı sorgulaması yapabilirsiniz. Ya da bir vodafone hattı üzerinden telefondan bulunduğunuz bölgenin size kaç mbps hız verdiğini hız testi yaparak ölçümleyebilirsiniz. Ayrıca vodafone modem’in sinyal alım gücü daha güçlü olmasından ötürü yaptığınız hız testinin yaklaşık olarak 15 – 20 mbps daha hızlı hizmet alacaksınız.

Ayrıca dipnot düşmekte fayda var şuan Turkcell’in SUPERBOX’ına en ciddi rakip olarak REDBOX’ı örnek gösterebiliriz.

Diğer operatör ve tarifleri incelemek isterseniz eğer Altyapısız İnternet bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir