Türk Telekom Altyapısız İnternet

Alt yapısı olmayan her eve Türk Telekom’dan evde mobil wifi internet hizmeti. Türk Telekom Mobil Wifi en basit tabiriyle 4,5 g alt yapısı üzerinden çalışan ev interneti. Seyyar taşınabilir mobil ev interneti dilediğiniz her yerden internete bağlanın diye geliştirildi. Evinde alt yapı bulunmayan evde mobil wifi müşterilerine indirimli altyapısız internet. Yeni hattıyla yada numara taşıma işlemiyle Türk Telekom’a gelen kullanıcılara evde mobil wifi indirim kampanyası sunuluyor. Bu indirim kapsamında 30 tl gibi bir indirimle karşılaşıyorsunuz.

Türk Telekom Altyapısız İnternet Başvurusu

Öncelikle Turk Telekom hattınızın evde mobil wifi tarifelerinden birine geçip 12 veya 24 taahhüt sözü vermesi gerekiyor.

Evde mobil wifi üyesi numaradan kampanya kapsamında indirimden yararlanmak için.

  1. EVDEWIFI yazıp 5555’e mesaj yollayın.
  2. Kampanyayı onaylamak içinde EVDEWIFI ONAY boşluk indirim şifresini yazıp 5555’e mesaj gönderin.

Türk Telekom hattınızdan Evde Mobil Wifi’a katılmak için aşağıdaki adımları izleyin

  1. EVDEWIFI yazdıktan sonra boşluk inidirim alacak cep telefonu numaranızı yazıp 5555’e mesaj gönderin.
  2. Kampanya anlaşmasını veya taahhüdünü onaylamak için EVDEWIFI ONAY boşluk cep numarası boşluk indirim şifresi yazılıp 5555’e mesaj olarak gönderilerek tamamlanır.

Türk Telekom Altyapısız İnternet Fiyat Listesi

türk telekom mobil wifi ücretleri

Türk Telekom Mobil Wifi Fiyatları Güncellendi! Yeni fiyat ve tarifeler getirildi. Eskiden yüksek olan fiyatlar bir nebze düşürüldü. Umarız evde internet düşünen kişiler için faydalı bir bilgilendirme yazısı olur. Buna göre 50 Gb internet 64 TL, 100 GB internet 135 TL ve son olarak 20 GB internet 29 TL oldu.

Eğer altyapısız interneti modemli isterseniz fiyatlar artıyor. Hayır ben sadece data hattını istiyorum kendim paylaşırım derseniz aşağıdaki fiyatlardan alabilirsiniz. Modem parası vermek istemeyen kullanıcılar eski telefonlarını modem olarak ağ paylaşımında kullanabilirler. Eğer elinizde böyle bir imkan yoksa mecburen modemli mobil wifi paketlerinden birini seçmeniz gerekiyor.

Daha ayrıntılı bilgi ve liste için hemen yazımızın devamında yer alan ücretlendirme panosuna göz atabilirsiniz. Bu panoda mobil wifi paketlerinin taahhütlü ve taahhütsüz liste fiyatlarını görebilirsiniz.

turk telekom mobil wifi fiyatları

Bilgilendirme : Evimde mobil wifi modemli 10Gb ve Evimde mobil wifi 10GB paketleri yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Türk Telekom Altyapısız İnternetin Modemi

Türk telekom mobil wifi cihazını dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Türk telekom hattının çektiği her yerde gönül rahatlığıyla kullanın. Cihaz pille çalışmaktadır, şarjı bittiğinde cihazı şarj etmeniz gerekiyor. Bu tarz küçük cihazlar birden çok aygıt bağlandığında yorulabiliyor ve performans düşebiliyor. Satın alırken bu gibi unsurları göze alarak cihazı satın alın.

türk telekom mobil wifi modem

Taahhüt olmadan Evde mobil wifi müşterisi olmak için 444 1 444 numaralı telefondan başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı operatör yada kampanyalardan faydalanmak için Altyapısız İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir