Taahhütsüz Altyapısız İnternet

Altyapı olmayan bölgelerde internet hizmeti kullanmak için taahhüt gerektirmeyen internet paketleri. Hemen herkes bir şeylere bağlı olmadan hizmetten memnun kalmadığı taktirde caymak istiyor. Bu durum taahhütlü anlaşmalarda ücret ödemek zorunda kaldığımız için ne yazık ki mümkün olmuyor. Size taahhütsüz altyapısız fiber internet deneyimi yaşatacak tek bir firma var oda sadece Türk Telekom.

Ne yazık ki Vodafone ve Türkcell bunun dışında kalıyor. Vodafone’da 24 ay taahhüt sözü vererek altyapısız internet kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde Türkcell’de mevcut abonelerinin kampanya taahhüt süresi bitiminde taahhütsüz paketlerden faydalanmasını sağlıyor. Bunun dışında başka sağlayıcı olmadığından tek seçenek Türk Telekom gibi görünüyor.

Türk Telekom’un taahhütsüz internet paketlerinden yararlanmak için aşağıda yer alan fiyat listesine göz atabilir dilerseniz başvurunuzu burada yer alan bilgilerle yapabilirsiniz.

Ücretlendirme evde mobil wifi taahhütsüz 20 gb ve 30 gb tarifeleri için fiyat bilgisi hemen aşağıda listelenmiştir. Bu fiyatların taahhütsüz paketler için geçerli olduğunu unutmayın.

taahhütsüz altyapısız internet
taahhütsüz altyapısız internet

Bu tarz paketleri ve hizmetleri kullanmadan önce kullananların yorumlarını okumak ya da çevremizde kullananlar varsa onlarda fikir almak en iyisi olacaktır. Çünkü merkez bölgelerdeki çekim gücüyle ve hız kalitesiyle mahalle ve köylerde aynı olamayacaktır.

Bu nedenle aldığınız paketten cayma fırsatınızın olması son derece önemlidir. Kullanamadığınız sisteme hizmete 12 , 24 ay sürekli olarak bağlı olmak oldukça zorlayıcı olur çünkü paketler oldukça pahalıdır. Bu yüzden size en iyi seçenek taahhütsüz altyapısız internet sağlayan firmaları incelemenizi öneririz.

Özellikle daha önce kullanmadığınız ve tam olarak net bir bilgiye sahip olmadığınız konuları detaylıca araştırmanız gerekiyor.

Daha fazla bilgi almanız ve inceleme yapmanız için şuradan altyapısız internet sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir