İnternet Altyapınız Yoksa Kablonet VAR!

Kablonet (Türksat Kablo) , eski adıyla uydunet Türksat tarafından kablolu yayından verilen internet hizmetinin adıdır. Çanak antenlerinizin uydu giriş soketinin modeme bağlanmasıyla internete erişim sağlayabilirsiniz.

Bulunduğum bölgede Türk Telekom altyapısı yok internete bağlanamıyorum diyenlerdenseniz yapmanız gerekenler çok basit. Hemen altyapısız internet paketlerini inceleyebilir ya da hemen bulunduğunuz alanda kablonet altyapısı var mı yok mu sorgulayabilirsiniz.

Kablonetin hız ve fiyat performansına baktığımızda oldukça tatmin edici olduğunu görebilirsiniz. 89,99 Tl’ye 25 mbps hız imkanı veriyor. Ayrıca bu paketi 24 ay ya da 12 aylık taahhüt şeklinde alabiliyorsunuz. Bu şekilde alınca fiyat 10 Tl kadar düşüyor. Hemen alt yapı sorgulamak ve fiyat bilgisi için 0850 804 4444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fiber internet, uygun fiyat ve müşterisini dinleyen müşteri temsilcisi için hemen başvurun.

Tüm her şeyi bir kenara bırakalım Kablo net’in de diğer firmaların olduğu gibi şikayetvar’da memnun olmayan müşteriler tarafından yazılan yorumlar var. Bu yorumları inceleyip bölgenizde aynı sorunu yaşayanlar var mı yok bunu iyi analiz edip ona göre başvuru yapmanızda fayda var.

Kablonet gibi firmaların avantajlarından söz edecek olursak, çevrenizde yaşayan herkes bağlantı kopma sorunu yaşarken sizde bu tarz bir durum zuhur etmeyecek. Ayrıca günün belirli saatlerinde insanların internet kullanımından yoğunluktan internette bir yavaşlama söz konusu olmayacaktır. Daha fazla firma ve avantajlı internet paketleri hakkında bilgi almak için bizimle kalın ya da ana menüyü ziyaret edin.

kablonet internet
kablonet turksat internet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir