Extranet 59,90 TL’ye Limitsiz Taahhütsüz İnternet

Extranet 12 Mpbs Limitsiz İnternet

Geçtiğimiz günlerde karşılaştığım internet kampanyalarından birinden bahsetmek istiyorum. Belki daha önce bu internet etrafınızdakilerden duydunuz yada gördünüz. Ya da daha önce hiç adını duymadığınız bu intertin hız, kalite ve süper uygun fiyat üçlüsüyle tanışma vaktiniz geldi demektir.

12 mbps Limitsiz internet. KOTA YOK! TAAHHÜT YOK! böyle kampanya inanın yok. Her şey bu şekilde olunca aklınıza takılan sorular olabilir. Örneğin müşteri hizmetleri desteği nasıl, bu firmanın yardım ve hizmet kalitesi şu sıralar son derece iyi. Extranet benimde bir sonraki internet başvurumda yapacağım ilk tercihler arasında yer alıyor. Tabi bunun için Turk Telekom ile imzalamış olduğum taahhüdün bitmesine gün sayıyorum.

Extranetin size sunduğu kampanyalar bununla da sınırlı değil. Bu internet hizmetini kullanabilmeniz için bir ev telefonunuzun olması gerekmiyor. Yalın internet kampanyasıyla Extranet interneti kullanabilirsiniz. Yalın internet ücreti için sizden ek bir ücret talep edilmiyor kampanya fiyatına dahil her şey 59,90 TL.

Hız Yeterli Gelmediyse 24 Mpbs 75 GB Limitsiz Fiber İnternet Kampanyasını Deneyin.

Yukarıda belirtilen hız yeterli gelmediyse bu kampanyanın dışında yine 59,90’na alabileceğiniz 24 mpbs hızında fiber internet mevcut. 75 gb’tan sonra internetinizi 8 mbps olarak kullanmaya devam edersiniz.

extranet internet
extranet internet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir