Altyapısız İnternet Fiyatları

Altyapısız internet alırken dikkat edilen bir hususta şüphesiz ki fiyatlar oluyor. Fiyat ne kadar düşük ve uygunsa o kadar tercih sebebi oluyor. Tabi her bütçeye göre tarifeler bulmak mümkün fakat günümüz Türkiye’sinde şartların pek elverişli olmadığını göz önüne alırsak bizim için “en ucuz” paketi satın almak daha iyi olacaktır.

Hal böyle olunca saatlerce arama yaparak hangi paketlerin bütçemize uygun olduğunu aramak ve bulmak can sıkıcı bir hal alıyor. Sizler için bu ayrıntıyı ortadan kaldırıyor ve her keseye uygun altyapısız internet fiyatları listelemesini yapıyoruz. Yazımızın devamında satın alabileceğiniz size uygun gelen paket tercihini görsellerden ayırt edebilirsiniz.

Listeye geçmeden önce bütçeyi ilk planda tutarak paketleri ucuzdan pahalıya doğru sıralayacağız. Burada kesinlikle bir art niyet ya da firma destekleme söz konusu değildir.

Altyapısız İnternet Güncel Fiyat Listesi

Vodafone RedBox (24 Ay Kullanma Sözünüze) 150 GB Modemle Birlikte 99,90 TL

Vodafone Redbox (24 Ay Taahhütlü) 200 GB 129,90 TL

Vodafone Redbox Limitsiz 169.90 TL

Detaylar burada

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Modemle Birlikte Taahhütsüz 167.00 TL

Türk Telekom Evimde Mobil Wifi Modemle Birlikte Taahhütlü 154.00 TL

Tarife detayları

Türkcell SUPERBOX Fırsat 150 GB 159.90 TL

Türkcell SUPERBOX Fırsat 200 GB 199.90 TL

Turkcell SUPERBOX 500 GB 399.90 TL

Turkcell Limitsiz SUPERBOX 10 Mbps 199.90 TL

Turkcell Limitsiz SUPERBOX 20 Mbps 299.90 TL

Detaylar için tıklayın

Altyapısız İnternet Fiyat Tablosu

Burada listenin sonuna geliyoruz ve geriye dönüp şöyle bir baktığımızda en uygun paketin vodafone’da olduğunu görüyoruz. Bizce paket satın almadan önce vodafone redbox limitsiz paketini düşünün. Çünkü bu paketi kullananların hem modem kalitesi hemde internet kalitesinin çok iyi olduğu geri dönüşünü aldık.

Fiyattan çok çekim gücü ve internet kalitesi deyince akla Türkcell gelse de bu listeye göre superbox uçuk fiyatları yüzünden sonraki tercih olacak gibi duruyor. Türkcell’in çekim gücü ve kalitesi fiyatın bu denli yüksek olmasına neden oluyor. Vodafone sizi tatmin edecektir ve Türkcell’i aratmayacaktır.

Altyapısız internet hakkında daha fazla bilgi detaya ulaşmak için hemen sitemizin ana sayfasına gidebilirsiniz. Burada ki yönlendirmelerle dilediğiniz tüm bilgilere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir