Altyapısız İnternet Başvurusu

Altyapısız internete sahip olmanız için tüm başvuru formlarını ve altyapısız sağlayıcıları tek sayfada topladık. Hemen aşağıda yer alan listede dilediğiniz operatörü seçebilir ve başvuru işlemini anlatıldığı gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuruyu yapmadan önce kenarda köşede boşta duran andorid telefonunuz varsa eğer bunu modem olarak kullanabilir ve ek bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu tercihi paket fiyatı yüksek gelen ve daha düşük fiyatla paket satın almak isteyen kullanıcılar için dip not olarak eklemek istedik.

Türk Telekom Mobil Wifi Başvuru : 444 1 444

Türk Telekom’un sunduğu 4,5 g hızında altyapısız internete başvurmadan önce detaylara buradan göz atabilir size uygun geldiğini düşünürseniz satın alma işlemine geçebilirsiniz. Çünkü Türk telekom diğerlerine göre küçük bir modemle geliyor ve internet hızı diğerlerine göre pek iyi sayılmaz. Ayrıca Türk telekom altyapısız internette sınırsız internet paketi bulunmuyor. Sadece kotalı paket alabilirken bunu da ya modemli yada modemsiz olarak satın alabileceksiniz.

Vodafone RedBox Başvuru : Başvur

Vodafone süperbox paketinin alternatifi olarak görülüyor. Bunun nedeni sağlamış olduğu kaliteli modem ve paketlerle ilgili. Ayrıca hizmet bedelinin de türkcell’den ucuz olduğu aşikar. Türkcell’in süperbox’sını alım gücü olamayan tüketiciler ikinci bir şık olarak Vodafone redboxı inceleyebilirler.

Turkcell SUPERBOX Başvuru : Hemen Başvur

Listemizin belki de en iyi hizmet sağlayıcısı fakat fiyatlar aşırı yüksek. Ve düne kadar vodafone’un verdiği modemin daha kalitesizini veriyordu bugünlerde modemi vodafone’un modemiyle aynı oldu. Bu yüzden yeniden öne geçti ama fiyat olarak değil kalite olarak.

Sizlere şimdilik verebileceğimiz altyapısız internet sağlayıcıların başvuruları bunlarla sınırlı. Fakat ilerleyen günlerde diğer internet sağlayıcıların altyapısız internetlerine de sitemizde yer verme planımız var. Bizi takipte kalırsanız bu bilgilerden hemen haberdar olabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizi sık kullanılanlara eklemek yada google tarayıcısından altyapısız internet araması yapmak.

Tüm operatörler için altyapısız internet başvurusu yapma sayfası. Burada sizlere Türkcell , Vodafone ve Türk Telekom’a nasıl altyapısız internet başvurusu yapacağınızı anlatmaya çalıştık umarız sizler için faydalı bir bilgilendirme yazısı olmuştur.

Daha fazla bilgi ve internet hakkında sonuçlar için Altyapısız İnternet sayfasını ziyaret edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir